• adios Premium ile Seyahat
  • adios Premium Özellikleri
  • Kampanyalar
  • adios Premium Ek Hizmetleri
Seyahat Hattı

adios Premium Ek Hizmetleri


Kapat
adios Premium Ek Hizmetleri

adios Premium, sunduğu diğer hizmetlerle de ihtiyacınız olduğunda her zaman yanınızda olacak ve hem seyahatlerinizde, hem alışverişlerinizde sizlere büyük kolaylıklar sağlayacak.

Yapı Kredi Concierge

Hediye/Çiçek Gönderimi

Yapı Kredi Concierge'le hediye ve çiçek gönderimi için tüm öneri, organizasyon ve gönderimi yapabilirsiniz. Hediye, çiçek ve gönderim ücreti kart hamiline aittir.

Etkinlik Organizasyonu

Yapı Kredi Concierge seyahatinizi düşündüğünüz bölgedeki özel etkinlikler, festivaller, müzeler ve diğer turistik bilgileri size en detaylı şekilde sunar. Ayrıca golf, alışveriş ve tenis etkinlikleri, yat turları ve spor kulüpleri hakkında her tür bilgiyi iletir, gerekli organizasyonları yapar.

Restoran Rezervasyon ve Bilgi Servisi

Yapı Kredi Concierge, restoranlar hakkında tavsiye ve iletişim bilgilerini vererek, sizin talep etmeniz durumunda rezervasyon yaptırarak, size bilgi verecektir. Bu hizmeti tüm Türkiye'de ve yurt dışında sağlanmaktadır.

Yurt İçi ve Yurt Dışı Transfer Hizmeti

Yapı Kredi Concierge ile seyahatlerinizde size özel fiyatlarla havalimanı transferleriniz organize edilir böylece havalimanından otelinize yerleşirken seyahatinize konforlu bir başlangıç yapabilirsiniz.

Seyahat Sigortası

Yurt dışındayken de güvence altındasınız!

adios Premium ile yurt dışı seyahatlerinizde geniş kapsamlı sigorta güvencesine sahipsiniz.

  • 90.000 Euro Ferdi Kaza Sigortası (16 yaş ve altı çocuklar için 5.000 Euro’dur.)
  • 30.000 Euro Acil Tıbbi Harcamalar & Acil Tıbbi Nakiller & Cenaze Nakli (Acil tıbbi harcamalar için muafiyet bedeli 160 Euro’dur.)
  • 1.000 Euro Kayıp Bagaj Teminatı (Muafiyet 80 Euro’dur.)
  • Gecikmeli Kalkış (En fazla 12 saate kadar sigorta kapsamında olup, ilk 4 saatten sonra maksimum teminat 100 Euro’dur.)
  • Bagaj Gecikmesi (Bagajın ilk 12 saatten sonra gecikmesi için, maksimum teminat 100 Euro’dur.)
  • 1.500 Euro Seyahat İptali

Yurt dışı seyahat sigortası ile yurt dışı seyahatlerinde vize işlemlerinde talep edilen sigorta poliçesini ayrıca almanıza gerek kalmaz.

Sigorta kapsamından faydalanabilmek için kart sahibinin kendisiyle birlikte seyahat eden eşinin ve 19 yaşından küçük çocuklarının (herhangi bir öğrenim kurumuna devam etmesi halinde 24 yaşından küçük) seyahat biletlerinin tamamının (gidiş-dönüş ve tüm ilave parkurlar) adios kartla ödenmiş veya puanla alınmış olmalıdır. (Puan ile alınan biletler seyahat iptali sigortasının kapsamı dışındadır.)

Sigorta kapsamından yararlanma koşulları, sigorta istisnaları ve ayrıntılı bilgi için tıklayınız.

Yapı Kredi Araç Kiralama

Avis Araç Kiralama

adios Premium ile Avis'ten araç kiralamada %35 indirim!

Detaylı bilgi için tıklayınız.

Ayrıca, adios Premium ile Yapı Kredi Seyahat Hattı üzerinden Avis güvencesiyle araç kiralama yapabilir, ödemenizi kredi kartı veya puanlarınızla yapabilirsiniz. Yapı Kredi Seyahat Hattı üzerinden sunulan avantajlı fiyatlar Avis acentelerine göre farklılık göstermekte olup, fiyatlar araç grubu ve modeline göre Avis ve BookinTurkey firmalarının arasındaki anlaşmaya göre yıllık belirlenmektedir.

Yapı Kredi Asistans

Yapı Kredi Asistans hizmetleri ile hayatınızı kolaylaştırmak elinizde.

Vize işlemleri ve konsolosluklar hakkında bilgi alacağınız genel danışmadan yurt içi ve yurt dışı sosyal etkinlik hizmetlerine, tıbbi danışma hattından acil çözüm gerektiren cam, su, elektrik problemlerinize kadar her türlü konuda Yapı Kredi Asistans hizmetlerinden yararlanabilirsiniz.

Tek yapmanız gereken 444 0 446 Yapı Kredi VIP Line'ı aramak.

Detaylı bilgi için tıklayınız.