• adios Premium ile Seyahat
 • adios Premium Özellikleri
 • Kampanyalar
 • adios Premium Ek Hizmetleri
Seyahat Hattı

adios Premium Ek Hizmetleri


Facebook'ta PaylaşTwitter'da PaylaşKapat
adios Premium Ek Hizmetleri

adios Premium, sunduğu diğer hizmetlerle de ihtiyacınız olduğunda her zaman yanınızda olacak ve hem seyahatlerinizde, hem alışverişlerinizde sizlere büyük kolaylıklar sağlayacak.

Yapı Kredi Concierge

Hediye/Çiçek Gönderimi

Yapı Kredi Concierge'le hediye ve çiçek gönderimi için tüm öneri, organizasyon ve gönderimi yapabilirsiniz. Hediye, çiçek ve gönderim ücreti kart hamiline aittir.

Hediye ve Spesiyalite Servisi

Yapı Kredi Concierge, özel hediye araştırma ve özel alışveriş taleplerinizi karşılamak için daima bir telefon uzağınızda...

Boş Vakitleri Değerlendirme

Yapı Kredi Concierge seyahatinizi düşündüğünüz bölgedeki özel etkinlikler, festivaller, müzeler ve diğer turistik bilgileri size en detaylı şekilde sunar. Ayrıca golf, alışveriş ve tenis etkinlikleri, yat turları ve spor kulüpleri hakkında her tür bilgiyi iletir, gerekli organizasyonları yapar.

Restoran Rezervasyon ve Bilgi Servisi

Yapı Kredi Concierge, restoranlar hakkında tavsiye ve iletişim bilgilerini vererek, sizin talep etmeniz durumunda rezervasyon yaptırarak, size bilgi verecektir. Bu hizmeti tüm Türkiye'de ve yurt dışında sağlanmaktadır.

Seyahat Sigortası

Yurt dışındayken de güvence altındasınız!

adios Premium ile yurt dışı seyahatlerinizde geniş kapsamlı sigorta güvencesine sahipsiniz.

 • 90.000 Euro Ferdi Kaza Sigortası (16 yaş ve altı çocuklar için 5.000 Euro’dur.)
 • 30.000 Euro Acil Tıbbi Harcamalar & Acil Tıbbi Nakiller & Cenaze Nakli (Acil tıbbi harcamalar için muafiyet bedeli 160 Euro’dur.)
 • 1.000 Euro Kayıp Bagaj Teminatı (Muafiyet 80 Euro’dur.)
 • Gecikmeli Kalkış (En fazla 12 saate kadar sigorta kapsamında olup, ilk 4 saatten sonra maksimum teminat 100 Euro’dur.)
 • Bagaj Gecikmesi (Bagajın ilk 12 saatten sonra gecikmesi için, maksimum teminat 100 Euro’dur.)
 • 1.500 Euro Seyahat İptali

Yurt dışı seyahat sigortası ile yurt dışı seyahatlerinde vize işlemlerinde talep edilen sigorta poliçesini ayrıca almanıza gerek kalmaz.

Sigorta kapsamından faydalanabilmek için kart sahibinin kendisiyle birlikte seyahat eden eşinin ve 19 yaşından küçük çocuklarının (herhangi bir öğrenim kurumuna devam etmesi halinde 24 yaşından küçük) seyahat biletlerinin tamamının (gidiş-dönüş ve tüm ilave parkurlar) adios kartla ödenmiş veya puanla alınmış olmalıdır. (Puan ile alınan biletler seyahat iptali sigortasının kapsamı dışındadır.)

Sigorta kapsamından yararlanma koşulları, sigorta istisnaları ve ayrıntılı bilgi için tıklayınız.

Yapı Kredi Shuttle

Ankara, Adana, Antalya, İstanbul Atatürk, İstanbul Sabiha Gökçen, İzmir ve Şanlıurfa Havalimanı transferlerinde sunulan shuttle hizmetiyle evinizden havaalanına, havaalanından evinize şoförlü bir araç ile, en konforlu şekilde gidebilirsiniz. Üstelik online rezervasyonlarınızda %30, çağrı merkezi aracılığıyla yaptığınız rezervasyonlarda %20 indirim fırsatından yararlanabilirsiniz.

Rezervasyonlarınızı kredi kartınız ile yapmak için;

 • %30 indirim fırsatından yararlanarak online rezervasyon yapmak için tıklayabilirsiniz.
 • 444 0 446 Yapı Kredi VIP Line'a bağlanarak %20 indirim fırsatı ile rezervasyonunuzu yaptırabilirsiniz.

Rezervasyonlarınızı puanlarınızı daha değerli kullanarak yapmak için;

 • 444 0 446 Yapı Kredi VIP Line'ı arayabilirsiniz.
 • Pazar günü hariç haftanın her günü 9.00 - 18.00 saatleri arasında Yapı Kredi Seyahat Hattı üzerinden puanlarınızla shuttle hizmeti alabilirsiniz.

Detaylı bilgi için tıklayınız.

Fiyat listesi için tıklayınız.

Yapı Kredi Özel Şoför

Havaalanında karşılanacak misafirleriniz var ve sizin vaktiniz mi yok? Veya akşam dışarı çıktığınızda güven içerisinde eve dönebilmek mi istiyorsunuz? Hatta bir partiye davetlisiniz ve ailenizle konforlu bir yolculuk arayışında mısınız? Bir ay ya da bir gün ya da yalnızca bir gece için özel bir şoföre ihtiyacınız olduğunda... Arayın, dilediğiniz saatler arasında adios Premium tarafından tahsis edilecek part time özel şoför, aracınızla siz ve yakınlarınızın hizmetinde olsun!

Yapı Kredi Özel Şoför ücretlerini öğrenmek için tıklayınız.

İsteğiniz ne olursa olsun adios Premium ile özel şoför hizmetinden yararlanabilirsiniz. Üstelik isterseniz 1 ay ya da sadece 1 gece için.

444 0 446 Yapı Kredi VIP Line'ı arayın, dilediğiniz saatler arasında adios Premium tarafından tahsis edilecek part time özel şoför, aracınızla siz ve sevdiklerinizin hizmetinde.

Ayrıntılı Bilgi ve Rezervasyon

Yapı Kredi'nin sunduğu bu ayrıcalıklı hizmetten yararlanmak için mesai saatleri için en az 6, mesai dışı saatler için ise en az 12 saat öncesinden rezervasyon yapılması gerekmektedir.

444 0 446 Yapı Kredi VIP Line

Yapı Kredi Araç Kiralama

Avis Araç Kiralama

adios Premium ile Avis'ten araç kiralamada %35 indirim!

Detaylı bilgi için tıklayınız.

Ayrıca, adios Premium ile Yapı Kredi Seyahat Hattı üzerinden Avis güvencesiyle araç kiralama yapabilir, ödemenizi kredi kartı veya puanlarınızla yapabilirsiniz. Yapı Kredi Seyahat Hattı üzerinden sunulan avantajlı fiyatlar Avis acentelerine göre farklılık göstermekte olup, fiyatlar araç grubu ve modeline göre Avis ve BookinTurkey firmalarının arasındaki anlaşmaya göre yıllık belirlenmektedir.

Yapı Kredi Asistans

Yapı Kredi Asistans hizmetleri ile hayatınızı kolaylaştırmak elinizde.

Vize işlemleri ve konsolosluklar hakkında bilgi alacağınız genel danışmadan yurt içi ve yurt dışı sosyal etkinlik hizmetlerine, tıbbi danışma hattından acil çözüm gerektiren cam, su, elektrik problemlerinize kadar her türlü konuda Yapı Kredi Asistans hizmetlerinden yararlanabilirsiniz.

Tek yapmanız gereken 444 0 446 Yapı Kredi VIP Line'ı aramak.

Detaylı bilgi için tıklayınız.