Seyahat Ayrıcalıkları


Kapat
Seyahat Ayrıcalıkları
Seyahat Ayrıcalıkları

Alan vergisi ödemeyin

adios Premium ile puanlarınızı kullanarak aldığınız uçak biletlerinde ödediğiniz puanlara alan vergileri de dahildir. Alan vergisi için ayrıca bir ödeme yapmanıza da gerek kalmaz.

Yurt dışındaki harcamalarınızda ekstra puan fırsatından yararlanın

adios Premium ile yurt dışında yaptığınız tüm harcamalarda ekstra puan fırsatı sizinle. Böylece yurt dışında da adios Premium'u kullanarak çok daha hızlı puan biriktirebilirsiniz.

Yurt dışı otel ve restoran harcamalarında özel indirimlerden yararlanın

Dünyanın neresinde olursanız olun, yurtdışında yapacağınız tüm otel ve restoran harcamalarında adios Premium ile %5 indirim ayrıcalığından yararlanabilirsiniz.

Kampanyadan bir müşteri işlem bazında en fazla 50 TL, aylık bazda en fazla 500 TL değerinde indirim kazanabilir. İnternet veya mail order yoluyla yapılan harcamalar ve K.K.T.C'de yapılan harcamalar kampanyaya dahil değildir.

Refakatçi bileti ile özel indirimlere sahip olun

adios Premium'un sunduğu fırsatlardan sevdikleriniz için de yararlanabilirsiniz. adios Premium ile uçak biletinizi satın alırken, sizinle birlikte yolculuk edecek bir yakınınız için %25 daha düşük puan miktarı ile bilet alabilirsiniz.

Kredi kartı ile bedeli ödenerek alınmış asıl bilet ile refakatçi biletinin mutlaka aynı uçuş için alınması gereklidir. Refakatçi bilet uygulamasından yararlanmak için asıl bilet ve refakatçi bileti, Yapı Kredi Seyahat Hattı üzerinden alınmalıdır.

Bebeğiniz de sizinle ücretsiz seyahat etsin

adios Premium ile puanlarınızı kullanarak belirli uçuşlar için bilet aldığınızda, 0-2 yaş arası bebeğinizin bileti adios Premium'un hediyesidir.

Hediye bebek bileti için üst limit 100 TL olarak belirlenmiştir.

Seyahatinizi ailenizle paylaşın

adios Premium'un sunduğu Aile puanı ayrıcalığı ile 1. dereceden akrabalarınızla puanlarınızı birleştirebilir, seyahat harcamalarınızı çok daha kolay gerçekleştirebilirsiniz.

Süreli kampanyalarda kazanılan puanlar transfer edilemez.

Yapı Kredi Seyahat Hattı'nda Ekstra Taksit Ayrıcalığı!

Yapı Kredi Seyahat Hattı'nı arayarak yapacağınız tüm uçak bileti harcamalarınızda ve diğer seyahat harcamalarınızda 6 aya varan taksit ayrıcalığından faydalanırsınız.

Duty Free'de %5 indirimle alışveriş yapın

Sabiha Gökçen Uluslararası Havalimanı'nda bulunan Duty Free mağazalarından adios Premium ile yapacağınız tüm alışverişlerinizde size özel %5 indirim ayrıcalığından yararlanabilirsiniz.

Aynı ay içinde en fazla 100 TL’lik indirim kazanılabilir.