Yapı Kredi Seyahat Hattı


Seyahat Hattı

adios Premium ile seyahatinizi planlarken kendinizi ayrıcalıklı hissetmenizi sağlayacak her şey Yapı Kredi Seyahat Hattı'nda.

444 0 446 Yapı Kredi VIP Line'ı arayarak ulaşabileceğiniz Yapı Kredi Seyahat Hattı'nda unutulmaz seyahatler yaşamanız için ayrıcalıklar sizi bekliyor.

Puanlar ile dilediğiniz seyahat harcamasını yapın

Alışverişlerinizden kazandığınız puanlarınızı çok daha değerli olarak seyahat harcamalarınızda kullanabilirsiniz.

Sadece size özel ekstra taksit ayrıcalığından yararlanın

Yapı Kredi Seyahat Hattı'ndan, adios Premium kredi kartınızı kullanarak yapacağınız seyahat harcamalarınızda adios Premium'a özel tüm seyahat harcamalarınızda 9 aya varan taksit ayrıcalığından yararlanabilirsiniz.

Size özel sıra dışı öneriler ve fiyatlarla tatilinizi planlayın

Yapı Kredi Seyahat Hattı'ndan kişiye özel seyahat planlama, sıra dışı destinasyon önerileri alabilir ve tüm rezervasyonlarınızı yaptırabilirsiniz. Ayrıca, yurt içi ve yurt dışı turlar, konaklama, gemiyle seyahat (cruise) hizmetlerinden adios Premium'a özel fırsatlarla faydalanabilirsiniz.


Yapı Kredi Seyahat Hattı Çalışma Saatleri:

  • Hafta içi: 09:00-22:00
  • Cumartesi: 09:00-14:00

adios Premium ile Yapı Kredi Seyahat Hattı üzerinden alınan tüm seyahat hizmetleri Setur Servis Turistik A.Ş.tarafından verilmektedir.

Yapı Kredi Seyahat Hattı resmi tatillerde hizmet vermemektedir.

Çalışma saatleri içerisinde olmasına rağmen, ürün ve operasyon bazlı hizmetin verilmesi/satışın gerçekleştirilmesi sonraki mesai gününe ertelenebilir.