Ek Kart


Kapat
Super Taksit

Puan ve Taksit İmkanı*:

Asıl kartınıza bağlı olarak oluşturulacak ek kartlarınız ile sevdikleriniz 300.000'i aşkın World Üye İşyeri ağında Worldpuan ve taksit imkanlarından yararlanır, size özel kampanyalardan, ayrıcalıklı ek hizmetlere kadar hayatınızı kolaylaştıran ve zenginleştiren birçok ayrıcalığa sahip olurlar.

Seçkin Otel ve Restoranlarda İndirim Ayrıcalığı**:

adios Premium ile İstanbul ve diğer bölgelerdeki anlaşmalı otel ve restoranlarda %10 indirim ayrıcalığından yararlanabilirsiniz. Restoran ve otel listesi için tıklayınız.

Yurt Dışı Otel ve Restoran Harcamalarında Özel İndirimler***:

Dünyanın neresinde olursanız olun, yurtdışında yapacağınız tüm otel ve restoran harcamalarında adios Premium ile %5 indirim ayrıcalığından yararlanabilirsiniz.

Duty Free'de %5 indirim avantajı****:

Sabiha Gökçen Uluslararası Havalimanı'nda bulunan Duty Free mağazalarından adios Premium ile yapacağınız tüm alışverişlerinizde size özel %5 indirim ayrıcalığından yararlanabilirsiniz.

Yapı Kredi Asistans:

Yapı Kredi adios Premium ek kartınız ile yardıma ihtiyaç duyduğunuz ve acil çözüm gerektiren her türlü konuda Yapı Kredi Asistans hizmetinden yararlanabilirsiniz.

  • Genel Danışma
  • Araç Çekici Hizmeti
  • Medikal Asistans Hizmetleri
  • Ev Asistans Hizmetleri
  • Teknik Asistans Hizmetleri

Tek yapmanız gereken 444 0 446 Yapı Kredi VIP Line’ı aramak. Detaylı bilgi için tıklayınız.

Yapı Kredi Concierge

Hediye/Çiçek Gönderimi:

Yapı Kredi Concierge'le hediye ve çiçek gönderimi için tüm öneri, organizasyon ve gönderimi yapabilirsiniz. Hediye, çiçek ve gönderim ücreti kart hamiline aittir.

Hediye ve Spesiyalite Servisi:

Yapı Kredi Concierge, özel hediye araştırma ve özel alışveriş taleplerinizi karşılamak için daima bir telefon uzağınızda...

Boş Vakitleri Değerlendirme:

Yapı Kredi Concierge seyahatinizi düşündüğünüz bölgedeki özel etkinlikler, festivaller, müzeler ve diğer turistik bilgileri size en detaylı şekilde sunar. Ayrıca golf, alışveriş ve tenis etkinlikleri, yat turları ve spor kulüpleri hakkında her tür bilgiyi iletir, gerekli organizasyonları yapar.

Restoran Rezervasyon ve Bilgi Servisi:

Yapı Kredi Concierge, restoranlar hakkında tavsiye ve iletişim bilgilerini vererek, sizin talep etmeniz durumunda rezervasyon yaptırarak, size bilgi verecektir. Bu hizmeti tüm Türkiye'de ve yurt dışında sağlanmaktadır.

Yapı Kredi Araç Kiralama:

adios Premium ile Avis'ten araç kiralamada %35 indirim!

Detaylı bilgi için tıklayınız.

Nasıl Başvuracaksınız?

Sevdiklerinizin de adios Premium'un ayrıcalıklarından yararlanabilmesi için ek kart başvurusunu aşağıdaki kanallardan yapabilirsiniz:

  • Yapı Kredi şubelerinden,
  • Yapı Kredi İnternet Şubesi'nden,
  • 444 0 446 / 0850 222 0 446 Yapı Kredi VIP Line'dan
  • EKKART yazıp boşluk bırakarak T.C. kimlik numaranızı 4454'e SMS göndererek

Ek kartlarınızın limitini asıl kartınızdan farklı olarak tanımlayabilirsiniz; ayrıca talebiniz doğrultusunda ek kartlarınızın puan kullanım ve ATM kullanım yetkilerini belirleyebilirsiniz.

Bu tanımlamaları yapmak için ek kart başvuru formlarındaki ilgili bölümü isteğiniz doğrultusunda doldurabilir, 444 0 446 / 0850 222 0 446 Yapı Kredi VIP Line'ı arayabilir, Yapı Kredi İnternet Şubesi'ni kullanabilirsiniz.

*Kazanılan puanlar ek kartınızın bağlı olduğu asıl karta yüklenmektedir.

** Kampanyadan işlem bazında en fazla 100 TL, aylık bazda en fazla 500 TL indirim kazanılabilecektir. Aynı gün aynı üye iş yerinde yapılan harcamalarda, yalnızca ilk harcamadan indirim kazanılacaktır. Kazanılan indirim otomatik olarak harcama yapılan günün sonunda karta yansıtılacaktır.
İnternet veya mail order yoluyla yapılan ödemeler, puan harcamaları ve nakit çekim işlemleri kampanya kapsamında değildir.

*** Kampanyadan bir müşteri işlem bazında en fazla 50 TL, aylık bazda en fazla 500 TL değerinde indirim kazanabilir. İnternet veya mail order yoluyla yapılan harcamalar ve K.K.T.C'de yapılan harcamalar kampanyaya dahil değildir.

**** Bir müşteri aynı ay içinde en fazla 100 TL’lik indirim kazanılabilir.