Sosyal Güvenlik Prim Ödeme Talimatı


Otomatik Fatura Ödeme Talimatı

Sosyal Güvenlik Prim Ödeme Talimatı

Artık SSK ve Bağ-Kur prim ödemelerinizi adios Premium kartınızla Yapı Kredi İnternet Şubesi'nden ya da Telefon Bankacılığı'ndan yapabilirsiniz.

Tüm Yapı Kredi kredi kartları ile SSK ve Bağkur'a ait Sosyal Güvenlik Kurumu prim ödemelerinizi artık daha rahat ve hızlı bir biçimde gerçekleştirebilirsiniz.

4 Kasım 2013 tarihi itibariyle Yapı Kredi bireysel ve ticari, kredi ve banka kartına sahip kart hamilleri; şahıs veya firmalara ait taahkuk eden SGK ödemelerini SGK web sitesi üzerinden yapabileceklerdir. Bireysel ve ticari kredi kartları ile yapılacak her bir SGK ödemesi için %1 işlem ücreti yansıtılacaktır. Banka kartı ile yapılacak ödemelerde herhangi bir işlem ücreti alınmayacaktır.

SGK web sitesi üzerinden yapılacak tüm SGK ödemeleri sadece 3D Secure ile gerçekleştirileceğinden; kart hamillerinin 3D Secure Sistemi’ne kayıt olmaları gerekmektedir. Haftasonu ve iş saatleri dışında da ödeme yapılabilecektir.

*Kredi kartı hesabınızdan ödenen her bir Bağkur ve SSK primi için, kredi kartınıza işlem ücreti yansıtılacaktır. İşlem ücretini öğrenmek için tıklayınız.