Ödeme Merkezi


Ödeme Merkezi

Tüm bankaların kredi kartlarıyla faturalarınızı yapikredi.com.tr'den ve ATM'lerimizden ödeyebilirsiniz.

Kredi kartınızın bankası ne olursa olsun Ödeme Merkezi sayesinde Türkiye’deki tüm bankaların bireysel ve ticari kredi kartları ile telefon, doğalgaz, elektrik, su, kablolu TV, ADSL, Superonline, Turkcell, Avea ve Vodafone hatlı cep telefonu faturalarınızı yapikredi.com.tr’den ve Yapı Kredi ATM’lerinden hızlıca ödeyebilirsiniz!

Üstelik Yapı Kredi müşterisiyseniz her otomatik fatura ödeme talimatınıza 10 TL, toplamda 50 TL puan kazanabilirsiniz!

Yapikredi.com.tr’den Ödeme;

Yapikredi.com.tr ödeme sayfasında; ister kurum arayarak, ister görüntülenen kurumlar arasından seçim yaparak ödeme yapacağınız kurumu seçebilirsiniz. Ödeme sırasında yapmanız gerekenleri seçtiğiniz fatura sayfasında adım adım görerek işleminizi kolayca tamamlayabilir, işlem sonunda mail adresinize işlem bilgilerini gönderebilir, ya da şubelerimizden dekont talep edebilirsiniz.

Anlaşmalı kurumlar için tıklayınız.

Ödeme Merkezi'ne gitmek için tıklayınız.

Yapı Kredi ATM’leri’nden Ödeme;

Tüm Yapı Kredi ATM’lerinden fatura ödeme işlemlerinizi Türkiye’deki tüm bankaların bireysel ve ticari kredi kartları ve Yapı Kredi banka kartları ile kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz

Diğer banka kredi kartları için fatura başına ödenebilecek en yüksek tutar 1.999,99 TL olup, 1 takvim ayı içerisinde tüm kanallardan kredi kartları ile en fazla 20 adet fatura ödemesi yapılabilir.