• adios Premium ile Seyahat
 • adios Premium Özellikleri
 • Kampanyalar
 • adios Premium Ek Hizmetleri
Seyahat Hattı


Kapat
Super Taksit

Bankacılık teknolojisini değiştiren Yapı Kredi Cüzdan'a Stevie Awards'tan 2 ödül!

 • Fayda ve hizmet dalında Bronz Stevie
 • Alışveriş dalında Gümüş Stevie

Visa Türkiye Konferansı Vizyonist 2017'den başarı ödülü ile döndük!

 • En fazla mobil ödeme işlem adedi ile Visa Mobil Ödeme Başarı Ödülü'ne layık görüldük.

Yapı Kredi Cüzdan ile World'ün fırsatlarla dolu dünyasından faydalanabilir, her an her yerde kart bilgilerinizi kontrol edebilir, alışverişlerinizin ödemesini cep telefonunuzdan hızlıca yapabilirsiniz.

Yapı Kredi Cüzdan Nedir?

Yapı Kredi Cüzdan sayesinde her an her yerde kartınızın limit, borç, ya da puan bilgilerini kontrol edebilir, son alışverişlerinizi görüntüleyebilirsiniz.

Alışverişlerinizin ödemesini cep telefonunuzdan hızlı ve güvenli bir şekilde yapabilirsiniz. Üstelik 90 TL ve altı işlemlerde şifre girmenize gerek kalmaz.

Yapı Kredi Cüzdan ile Neler Yapılır?

 • Anasayfa bölümünde kredi kartlarınızın limit durumununu, size özel tasarlanan World kampanyalarını ve favori markalarınızı görüntüleyebilir, size en yakın lokasyondaki alışveriş merkezlerini bulabilirsiniz.
 • Kartlarım bölümü sayesinde tüm asıl, ek ve sanal kartlarınızın limit, borç ve puan bilgilerini görüntüleyebilirsiniz. Hesap kesim ve son ödeme tarihlerini takip edebilir, son alışverişlerinizin detaylarını görüntüleyebilirsiniz.
 • Alışveriş bölümü ile size en yakın lokasyonlardaki alışveriş noktalarını bulabilir, alışveriş merkezlerinde yer alan markalar ve geçerli kampanyalar hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.
 • Kampanyalar bölümü sayesinde Worldcard'a özel kampanyalardan haberdar olabilir, ilgilendiğiniz markanın hangi alışveriş noktalarında olduğunu yakınlık sırasına göre öğrenebilirsiniz. Yalnızca size özel tasarlanmış World kampanyalarından faydalanabilirsiniz.
 • Mobil Ödeme bölümü ile NFC özelliği olan, 4.4 veya üzeri işletim sistemine sahip Android cihazlarla alışverişlerinizi cep telefonunuzdan yapabilirsiniz. Mobil ödeme yapabilmek için, kartlarınızı mobil ödemeye açmanız, cep telefonunuzun NFC özelliğini aktif hale getirmeniz yeterli.
 • Ödemenizi gerçekleştirmek için tek yapmanız gereken, telefonunuzu temassız özellikli POS cihazına yaklaştırmak. 90 TL ve altındaki işlemlerinizi şifreye gerek kalmadan, 90 TL üzeri işlemlerinizi ise, POS cihazından kart şifrenizin girişini yaparak tamamlayabilirsiniz.

Yapı Kredi Cüzdan ile Nasıl Mobil Ödeme Yapılır?

Cep telefonundan ödeme yapmak hiç bu kadar kolay olmamıştı!

Uygulamayı İndirin

Yapı Kredi Cüzdan uygulamasını Google Play'den indirdikten sonra cep telefonunuzun ayarlar bölümünden NFC'yi aktif hale getirin.

Öncelikli Kartınızı Seçin

Uygulamanın mobil ödeme bölümünden ödeme yapmak istediğiniz kartınızı mobil ödemeye açın ve öncelikli kart olarak belirleyin.

Telefonunuzu POS'a yaklaştırarak ödemenizi tamamlayın

Ödeme sırasında Yapı Kredi Cüzdan'a giriş yapmanıza gerek olmadan, cep telefonunu uyandırarak (cep telefonunun herhangi bir tuşuna basarak) POS'a yaklaştırmanız yeterli.

90 TL ve altındaki işlemlerinizi şifreye gerek kalmadan, 90 TL üzeri işlemlerinizde ise, POS'tan şifre girerek işleminizi tamamlayabilirsiniz.

Yapı Kredi Cüzdan Nasıl Yüklenir?

Bankacılıkta teknolojinin geldiği son nokta: Yapı Kredi Cüzdan!

Yapı Kredi Cüzdan ile World'ün fırsatlarla dolu dünyasından faydalanabilir, her an her yerde kart bilgilerinizi kontrol edebilir, Mobil Ödeme özelliği ile temassız POS kullanan üye iş yerlerinde alışveriş sırasında cep telefonunuzdan hızlıca ödeme yapabilirsiniz.

Yapı Kredi Cüzdan'ı indirmek için hemen tıklayın!