"Akıllı Asistan"ınız hizmetinizde!

Akıllı Asistanı kullanarak, hesaplarınız, kredi kartlarınız, yatırım ürünleriniz, ödeme talimatlarınız, kredileriniz ve diğer (benim param) ürünleriniz ile ilgili SMS ya da e-posta aracılığı ile hatırlatma veya bilgilendirme almak üzere tanımlama yapabilir, aldığınız hizmetleri görüntüleyebilir, istediğiniz zaman talimatınızı iptal edebilirsiniz. Akıllı Asistan'a Yapı Kredi Bireysel İnternet Bankacılığı'ndan üye olabilirsiniz.

Akıllı Asistan hizmeti sayesinde Bilgilendirme Mesajları, Hatırlatma Mesajları ve Hemen Bilgi Servisleri başlığında birçok bankacılık hizmetiniz için kayıt olabilirsiniz. Hizmetlerden yararlanmak için işlemlerin sağında yer alan kutucuklardan kayıt yapmanız yeterlidir.

kullanılabilir puan ve TL karşılığı için PUAN, kullanılabilir limit için LIMIT, hesap bakiyesi için KKBAKIYE, son hesap bildirim cetveli bilgileri için EKSTRE yazıp, bir boşluk bırakıp kredi kartı son 4 hanesini 4440’a SMS veya hemenbilgi@iletisim.yapikredi.com.tr adresine e-posta göndererek, hesap bakiyenizin son durumunu görmek için BAKIYE yazıp, bir boşluk bırakıp hesap numaranızı 4440’a SMS veya hemenbilgi@iletisim.yapikredi.com.tr adresine e-posta göndererek, e-posta veya sms ile hemen bilgi servisi hizmeti alabilirsiniz.

Bu özellikleri aktive etmek için sırasıyla şu adımları gerçekleştirmeniz gerekmektedir:

AKILLI ASİSTAN BAŞVURU KANALLARI

Akıllı Asistan'a aşağıdaki kanallardan üye olabilirsiniz.

İnternet Şubesi şifreniz yoksa Şifre İşlemleri menüsünden Yapı Kredi Kredi Kartı veya Yapı Kredi Banka Kartı bilgilerinizle şifrenizi hemen almak için tıklayınız

Akıllı Asistan üyeliğinizi bu kanaldan Telefon Bankacılığı şifresi olmadan başlatabilirsiniz.

AKILLI ASİSTAN İLE HİZMET TANIMLAMA YAPABİLECEĞİNİZ ÜRÜN VE İŞLEMLER LİSTESİ

1. Hesaplar

Talimat verdiğiniz;

2. Kredi Kartları

Talimat verdiğiniz Kredi kartı;

3. Yatırımlar

Talimat verdiğiniz hesabınızdan,

4. Ödemeler

Talimat verdiğiniz,

5. Krediler

Talimat verdiğiniz kredinizin;

6. Diğer

Akıllı Asistanınız size düzenli olarak ya da siz istediğinizde SMS ya da Eposta ile bilgilendirmeleri ve hatırlatmalarını yapacaktır.

Tümünü Göster

Talimat verdiğiniz servisin adları, gönderim kanalı (SMS/Email) ve ürün kodunun detaylarını vermektedir.

Ücretlendirme

Operatörler Bilgilendirme ve Hatırlatma Servisleri Hemen Bilgi Servisleri
Turkcell 1 SMS 2 SMS
Avea 1 SMS 2 SMS
Vodafone 1 SMS 2 SMS

Hemen Bilgi Servisleri ücretlendirme şekli;

Turkcell Abonesi müşterilerimiz Bilgilendirme ve Hatırlatma servisleri için 4488, Hemen Bilgi Servisleri için 4444 kısa servis numaraları başlığı altında mesaj alacaklardır.

* Akıllı Asistan işlemlerinde, Bankamız tarafından herhangi bir ücret alınmamaktadır. SMS ile bilgilendirme servislerinde ücretlendirme, cep telefonu operatörünüz tarafından ve operatörünüzün SMS tarifesi üzerinden yapılmaktadır. SMS ücretlerini, operatörünüzden öğrenebilirsiniz.

E-posta gönderimleri ücretsizdir.